Аварійна служба екстреного реагування 104 Кам’янець-Подільського відділення за сім місяців року близько 2 тис. разів виїздила на виклики споживачів Кам’янеччини та локалізувала, ліквідувала аварійні ситуації при користуванні газом в побуті. На щастя, обійшлося без нещасних випадків.

Однак, як не прикро та небезпечно, але головна причина випадків – це безвідповідальність споживачів та відсутність обов'язкового технічного обслуговування, передбаченого чинним законодавством. А понад 90% аварійних ситуацій - це витоки газу на газових приладах та внутрішніх мережах, несправність обладнання.

Адже відсутність регулярного технічного обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання призводить до погіршення її технічного стану, а також непередбачуваних аварійних ситуацій. Тому необхідно негайно обрати обслуговуючу компанію та укласти з нею відповідний договір.

Шановні споживачі газу!

Не нехтуйте правилами безпеки та забезпечте професійний кваліфікований контроль за внутрішніми газовими мережами та приладами, димо-вентиляційною системою. Якщо ви обрали Кам’янець-Подільське відділення, то для заключення договору - звертайтеся до 104 Клієнтського простору на вул. Симона Петлюри, 14.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, відповідальність за внутрішні мережі та їх технічне обслуговування, стан газового обладнання у приватних будинках і квартирах - несуть їх власники та балансоутримувачі.

При укладанні договору на проведення ТО з газорозподільною компанією АТ "Хмельницькгаз", клієнт гарантовано отримує:

- обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу,

- приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів,

- огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку,

- перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,

- усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

"Хмельницькгаз"; відповідає усім зазначеним критеріям і нарівні з іншими компаніями також пропонує свої послуги з проведення технічного обслуговування.

Дякуємо за довіру! Подбайте про безпеку завчасно!

2ogoloshenya