В автошколі для людей з інвалідністю у Кам'янці-Подільському видали перше водійське посвідчення

Сьогодні сервісні центри МВС у Камʼянці-Подільському в рамках флагманського проєкту «Автошколи для людей з інвалідністю» видали перше посвідчення водія.. Його отримав захисник Валентин Горбачевський.

Валентин Горбачевський – військовий. З початку повномасштабного вторгнення бив ворога, як лев. Але втратив кінцівку і «заліг» на тривалу реабілітацію. За рік чоловік пройшов довгий шлях: операції, лікування, протезування. Переміщався колісним кріслом, згодом, опанував протез та милиці. Але не здався, міць і жага жити у нас в крові. Генетичний код - боротися. То ж вирішив закінчити справу, яку до війни не закрив. Ще до служби воїн закінчив водійські курси, але не встиг скласти іспит  та отримати посвідчення водія. Тепер час зʼявився й одразу ж звернувся до навчального закладу для такої перепідготовки, - розповідають на сторінці сервісного центру МВС.

«Я дуже щасливий. Тепер я «на колесах», максимально мобільний, зможу допомагати сім’ї, завжди бути у русі. Тепер мені буде набагато простіше вирішити свої  справи» - каже Валентин.

Ми радіємо за нашого клієнта і ще раз нагадуємо, «Автошколи для людей з інвалідністю» – флагманський проєкт МВС, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів», презентований першою леді Оленою Зеленською та заступницею Міністра внутрішніх справ Катериною Павліченко, - додають у сервісному центрі.

2ogoloshenya