У Гаврилівцях прощались із загиблим на війні 23-річним танкістом Артемом Латюком

Артем Латюк з перших днів війни став на захист рідної країни. В березні 2022 року разом з побратимами він знищив чимало російських танків під час деокупації Київщини. Це був фактично перший бій Артема.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій Присязі Президент України Володимир Зеленський нагородив Артема орденом "За мужність" III ступеня.

Військовослужбовець народився 26 червня 2000 року й проживав у селі Гаврилівці Жванецької громади, що на Кам'янеччині.

Артем ніс військову службу у військовій частині А4712, 118 бригада, третій танковий взвод, був лейтенантом.

За інформацією Подільського Центру Професійно-технічної освіти, Артем був випускником цього вишу.

"У 2018 році Артем закінчив ВПУ 14 за професією "Елекрогазозварник". У 2019 році його призвали служити до лав ЗСУ. За відмінні показники у бойовій та тактичній підготовці Артема запросили на навчання до Львівської Національної академії сухопутних військ України", — йдеться у дописі.

Будучи курсантом академії сухопутних військ Артем разом із побратимами героїчно захищав Київщину на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році.

28 червня стало відомо про загибель на фронті навідника танку Артема Латюка. Сьогодні, 3 серпня, Артем повернувся у рідні Гаврилівці на щиті, зустрічали Героя живим коридором та навколішки.

Вічна та світла пам'ять Герою! Співчуття рідним та близьким загиблого.

 

 

2ogoloshenya