Військовослужбовець з Кам'янеччини отримав орден від Зеленського

24-річного Владислава Кириченка з Кам’янеччини відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду герою вручив особисто Президент України у госпіталі, де нині лікується захисник.

Під час робочої поїздки в Івано-Франківську область Президент Володимир Зеленський відвідав реабілітаційний центр, де перебувають на лікуванні поранені українські військовослужбовці.

Володимир Зеленський поспілкувався із захисниками і вручив їм державні нагороди – ордени «За мужність» IIІ ступеня. Відзнаку отримав і житель Жванецької громади, що на Кам’янеччині, Владислав Кириченко, інформують на сторінці Жванецької ТГ.

орден зеленського

Орден бійцю присвоїли за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Владислав Кириченко народився 13 жовтня 1998 року. В село Жванець переїхав у ранньому віці. Там закінчив загальноосвітню школу. Згодом навчався в Кам’янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка. Після строкової служби підписав контракт і воював в 14-й окремій механізованій бригаді ім. Романа Великого.

“У перші дні війни в Бориславі загинув молодший брат Влада, теж військовослужбовець. Олександру був 21 рік. Герой поклав своє життя за Україну під Харковом під час обстрілу градами. Попри це Влад повернувся до лав ЗСУ, пройшов навчання на снайпера”, – розповіли у сільраді.

На початку серпня минулого року Владислав отримав важке мінно-вибухове поранення під Соледаром. Воно призвело до втрати шматка кістки і уже майже рік лікарі рятують ногу хлопця.

2ogoloshenya