Через негоду на Хмельниччині знеструмлено понад 40 населених пунктів

Злива та град, що не вщухали ввечері 25 та в ніч на 26 липня у південній частині Хмельницької області, завдали шкоди понад чотирьом десяткам населених пунктів.

Як повідомляв Вечірній Кам'янець, сильний буревій зривав дахи на будівлях, валив дерева на дороги і лінії електропередач.  Найбільше руйнувань внаслідок несприятливих погодних умов зазнали населені пункти Закупненської та Чемеровецької територіальних громад.

За інформацією “Хмельницькобленерго”, негода призвела до обривів проводів.

Наслідком буревію стало порушення роботи у Віньковецькому, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Чемеровецькому та Ярмолинецькому районах електромереж.

В цілому, електрична енергія відсутня в 41 населеному пункті, з них у 3-х населених пунктах електроенергія відсутня частково.

Пошкодження переважно стосуються рівня напруги 0,4 кВ. Енергетики, наразі їх залучено близько 100 осіб, активно відновлюють розподіл електричної енергії споживачам, - додають в обленерго.

Громадян закликають бути обережними коло ліній електропередачі. У разі виявлення обірваного проводу, негайно телефонуйте за окремо виділеним номером телефону для повідомлень про аварійні ситуації: 067 010 50 62. У жодному разі не підходьте до обірваного проводу!

2ogoloshenya