Були підвали і не стало: таємниця зниклих 100 кв.м комунальної власності у Кам'янці-Подільському

20 липня на черговому засідання сесії Кам'янець-Подільської міської ради на розгляд депутатів виносилось питання про внесення змін до рішення 63 сесії міської ради від 06.11.2018.

Йдеться про внесення змін в технічний паспорт комунальної будівлі по вулиці Лесі Українки ( ред. – кінотеатр "Дружба").  У першій документації, виготовленій у 2008 році,  вказано площу комунальних приміщень – 1546 кв.м., проте станом на зараз площа змінилась і становить 1396, 3 кв.м. Як з'ясувалось зміна площі сталася через відсутність підвалу загальною площею близько 100 кв.м. Чи забетонували підвал під час реконструкції чи комунальне майно зникло лише "на паперах" наразі невідомо.

Зазначимо, що дана будівля перебуває в оренді. А 100 квадратних метрів приміщення "зникли" ще у 2013 році.

В результаті тривалого обговорення депутати більшістю голосів "за" проголосували в підтримку внесення змін у технічний паспорт.

Як журналістам "Вечірнього Кам'янця" розповів депутат Кам'янець-Подільської міської ради Василь Кобильник: " Фактично відбулося зменшення комунальної власності на 100 кв. м і ніхто не може пояснити куди вони ділилися. Як підвал міг зникнути із реєстру і обсягів майна? Я не підтримував проект рішення стосовно затвердження цієї документації. Колеги-депутати з різних фракцій підтримали. Мене цей факт обурює, але, я так розумію що владу та нову коаліцію це цілком влаштовує. "

Зі слів Василя Кобильника депутати звернуться до правоохоронних органів щодо перевірки зазначеної документації.

2ogoloshenya