Матері прикордонника з Кам’янеччини передали посмертний орден сина

16 липня, в Кам’янці-Подільському вручили державну нагороду матері загиблого захисника України – Дениса Дубчака.

Відповідно до Указу Президента України старший солдат був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Орден матері загиблого прикордонника вручив заступник ректора Національної академії Держприкордонслужби України полковник Павло Лисак. Про це йдеться на сторінці академії.

Денис Дубчак народився у 1999 році у місті Кам’янець-Подільський. Після початку широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України Денис був призваний по мобілізації до лав Державної прикордонної служби України. Пройшовши відповідну підготовку, мужньо і самовіддано виконував службово-бойові завдання у складі 3 прикордонного загону.

З початку квітня минулого року захисник брав активну участь у бойових діях в районі населеного пункту Кремінна Луганської області. Від січня 2022 року, мужньо та героїчно виконував бойові завдання з оборони міста Бахмут Донецької області.

22 лютого цього року Денис разом з побратимами зайняв оборону опорного пункту на Бахмутському напрямку. Всю добу противник не припиняв наступальних дій, а з 23.00 до 01:30 здійснював масований мінометний обстріл позицій прикордонників.

На жаль, під час цього обстрілу солдат Денис Дубчак отримав поранення несумісні з життям.

“Життя Дениса, його служба та бойовий шлях закарбовані в новітній українській історії. Ми маємо вічно пам’ятати тих, хто боронив нашу державу, хто віддав своє життя за нас, хто тримав кордон і на їх прикладі виховувати нове покоління воїнів-прикордонників. Прийміть від колективу усієї Держприкордонслужби слова співчуття й підтримки, Денис віддав життя за незалежність України, за всіх нас, тому в наших серцях він залишиться назавжди. Герої не вмирають!”, – зазначив Павло Лисак.

2ogoloshenya