На Хмельниччині засуджено жителя Одещини, який обдурив літню жінку за схемою «Ваш родич у біді». Чоловіка засуджено до 3 років позбавлення волі.
Про це інформують у Хмельницькій обласній прокуратурі.
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури судом визнано винним 43-річного жителя Одещини у шахрайстві (ч. 2 ст. 190 КК України). Його засуджено до 3 років позбавлення волі.
У квітні 2021 року невідомий чоловік зателефонував до жительки Кам’янець-Подільського району та представився працівником прокуратури.
Зловмисник повідомив, що її онучка потрапила в ДТП та потребує дороговартісного лікування.
Перелякана жінка віддала незнайомцю 2000 доларів США та 3000 гривень.
Те, що вона стала жертвою шахраїв, пенсіонерка зрозуміла лише після того як прийшла до тями та зателефонувала до онуки.
Судом визнано винним 43-річного жителя Одещини у шахрайстві (ч. 2 ст. 190 КК України). Його засуджено до 3 років позбавлення волі.





