Гуменецька громада попрощалась із загиблим на Харківщині Жвалюком Вадимом

Сьогодні, 10 липня Гуменецька громада попрощалась з Героєм, жителем Кам’янеччини Жвалюком Вадимом.

Воїн героїчно загинув смертю хоробрих у бою із російськими загарбниками, захищаючи свою землю, нашу рідну Україну.

Військовий священник, Капелан Камʼянець-Подільського гарнізону, благочинний, протоієрей Олександр Цісар разом з духовенством благочиння Першого Кам’янець-Подільського округу Хмельницької єпархії ПЦУ протоієреєм Маратом Цішковським, протоієрейєм Ігорем Боровським, протоієреєм Марʼяном Тиркусом, протоієреєм Володимиром Лаврентєвим, проієреєм Віталієм Когутом, звершив чин похорону над мужнім воїном,інформують на сторінці Гуменецької ТГ.

« Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах близьких. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна шана тим, хто віддав своє життя на полі бою, хто залишився назавжди молодим, хто став символом боротьби та мужності! Вічна слава героям, чиї імена закарбовані в серцях кожного українця! Кожен герой, кожен воїн, що ставить свої високі ідеали та принципи вище власного життя, заслуговує на найвищу пошану. Їх сміливість, мужність та самопожертва – незрівнянні. Ці борці за волю України стали символами сили та волі у важкі часи для нашої Батьківщини. Вони вічно житимуть у наших серцях та надихатимуть нас на подальші перемоги!» - йдеться на у дописі громади.

7 липня Кам'неччина вратила у боях на Харківщині 4 Героїв: В’ячеслав Муштак був старшим лейтенантом. В’ячеслав Зирянов — молодшим сержантом. Вадим Жвалюк носив звання сержанта. А Ярослав Обочук був солдатом.

2ogoloshenya