Трьох кам’янчан судитимуть за організацію амфетамінової нарколабораторії

Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно трьох жителів Кам’янеччини за фактами вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

Організатора судитимуть також за незаконне поводження зі зброєю.

Про це йдеться у повідомленні Хмельницької обласної прокуратури.

Двоє чоловіків обладнали приміщення літньої кухні на території домогосподарства одного з обвинувачених в Тернопільській області спеціальним інвентарем та лабораторним посудом для виготовлення амфетаміну.

До своєї діяльності залучили жінку, яка виконувала роль «закладчиці». Для зручності безконтактного спілкування з клієнтами використовували спеціальний телеграм-канал, а для розрахунку за «товар» та закупівлі реагентів для виготовлення амфетаміну - створили електронний гаманець.

При проведенні обшуків за місцем проживання фігурантів виявили та вилучили виготовлений амфетамін, прекурсори, обладнання (скляні трубки, колби, холодильник, мірні ємності, термометр), електронні ваги, зіп пакети, ємності з нашаруванням білого кольору, засоби зв’язку.

Окрім того, організатор наркоугруповання за місцем свого проживання зберігав боєприпаси без передбаченого законом дозволу, які попередньо незаконно придбав.

На даний час один з обвинувачених знаходиться під вартою, інші двоє -  вийшли під заставу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням ГУНП в області за оперативного супроводу співробітників управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області ДБН НПУ.

2ogoloshenya