В громаді на Кам'янеччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого на війні Воїна

2 липня 2023 року на території Малієвецької гімназії Новодунаєвецької селищної ради відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки пам’яті загиблому воїну Сергію Фурману.

Сергій Фурман народився 21 травня 1977 року. Трагічна звістка про загибель земляка прийшла на Кам’янеччину у березні цього року. Воїн загинув поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області .

Напередодні на подвір’ї його рідного навчального закладу зійшлися вчителі, родичі, друзі, однокласники, представники влади, працівники комунальних установ та небайдужі жителі села.

" Героїзм Сергія вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов та вірність  рідній державі.

Схиливши голови під час хвилини мовчання, присутні віддали шану усім Героям, які загинули у боротьбі за незалежність, свободу, єдність та територіальну цілісність нашої України.

Після зворушливих слів про загиблого Сергія, до пам’ятної меморіальної дошки присутні поклали квіти", - йдеться на сторінці Новодунаєвецької громади.

2ogoloshenya