Йому було лише 36 років: минає рік  з дня трагічної смерті Шумейка Володимира Петровича

Минає рік з дня трагічної смерті Шумейка Володимира Петровича.

01.07.2022 близько 18 години на території одного з підприємств міста Кам’янця-Подільського, внаслідок недбалих та протиправних дій водія вантажного автомобіля, грубого порушення ним Правил дорожнього руху України, ним спричинено  миттєву та страшну смерть Володимира.

Йому було лише 36 років.

До цього часу рідним та близьким померлого  не вкладається в голові, як людина, з вини якої загинув Володимир, не розуміє та не хоче усвідомити яку трагедію для рідних вчинив. В той же час, винуватець прикладає усіх зусиль для уникнення від притягнення до встановленої законом відповідальності.

Володимир Петрович був людиною з великої літери. Товариський, мудрий і розсудливий, людина щирої душі, людина слова. Завжди приходив на поміч. Незважаючи на всі труднощі, що виникали на його шляху, йому завжди вистачало сили волі та духу, щоб досягти поставленої мети. Сповнений життєвих планів та енергії. Він міг звернути гори.

За життя Володимир Петрович здобув вищу юридичну освіту. Працював в суді, займався адвокатською діяльністю. Входив в рейтинг кращих адвокатів Хмельниччини. Також, займався підприємницькою діяльністю.

Важко знайти слова втіхи рідних, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою та найріднішою в їхньому житті. Час не лікує, а біль перетворюється в хронічний.

Пам’ять про Володимира вічна, адже людина живе доти, доки про неї пам’ятають.

Сумуюча мати, сестра, племінник, рідні та друзі.

Автор статті : сестра загиблого Людмила

 

Примітка:  редакція інтернет-видання "Вечірній Кам'янець" не несе відповідальності за слова автора статті. 

2ogoloshenya