Депутат-свободівець з Кам'янця-Подільського, який "забув" задекларувати мільйон, сплатить штраф

Прокурори в апеляції відстояли вирок для депутата Кам’янець-Подільської районної ради, який «забув» задекларувати майно на 1,5 млн грн.

Йдеться про Володимира Постового, який у декларації за 2020 рік не вказав дані про частку корпоративних прав, рахунок у банку та напівпричіп.

Як "Вечірній Кам'янець" повідомляв раніше: На Кам’янеччині депутат від «Свободи» не задекларував 1,5 млн грн доходів. Суд виніс вирок

Суд призначив йому штраф, однак свободівець своєї вини не визнав та подав апеляцію.

За результатами розгляду апеляційної скарги сторони захисту Хмельницьким апеляційним судом залишено без змін вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, яким депутата районної ради визнано винним у декларуванні недостовірної інформації (ч. 1 ст. 366-2 КК України), повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

Стороною обвинувачення у суді доведено, що чоловік не вніс до щорічної декларації за 2020 рік майна на суму понад 1,5 млн грн.

Суд першої інстанції призначив йому покарання у виді 51 тис грн штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій органів місцевого самоврядування на рік.

Засуджений оскаржив вирок в апеляції.

Однак, апеляційний суд відхилив усі доводи сторони захисту.

Відтак, рішення набрало законної сили, а засудженому доведеться сплатити чималий штраф.

2ogoloshenya