Активний бізнес запрошують  до формування довідника «Бізнес гід-візитниці Кам’янеччини»

Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради реалізовується грант у рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, повідомляють у Департаменті економіки та розвитку інфраструктури Кам'янець-Подільської міської ради.

В межах реалізації заходів грантової програми передбачається друк та випуск довідника підприємств, фірм і компаній Кам'янець-Подільської міської територіальної громади «Бізнес гід-візитниця Кам’янеччини». Друкована продукція буде розміщена на різних майданчиках закордоном та міст-партнерів громади. Також інформація про представників місцевого бізнесу пошириться на веб-порталі місцевих товаровиробників «Зроблено у Кам’янці».

Запрошують долучитись до формування бізнес-візитниці нашої громади та  надати Департаменту економіки матеріали про Ваше підприємство:

- повна та скорочена назва підприємства;

- прізвище  та ім’я керівника;

- адреса підприємства, контактний телефон, е-mаіl, посилання на сайт, соціальні мережі, QR-код;

- спеціалізація підприємства (товари/послуги) до 15 слів;

-логотип підприємства, 4 фото продукції.

Інформацію потрібно надати до 12 червня 2023 року на електронну адресу Департаменту економіки (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або вказати у форму за посиланням: https://forms.gle/E6wxThDRf4ASpzF78

Захід організовується Кам’янець-Подільською міською радою в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

2ogoloshenya