Працювати за трудовим договором – вигідно! 

З моменту укладення трудового договору ви – найманий працівник, який має трудові права й соціальні гарантії.

За трудовим договором ви маєте право на щорічні оплачувані відпустки. Мінімальна тривалість такої відпустки − 24 календарних дні за робочий рік. Якщо вам менше 18 років, можете відпочивати 31 день.

Про переваги роботи за трудовим договором розповіли у Кам'янець-Подільській ДПІ ГУ ДПС.

Крім основної відпустки вам надаватимуться:

  • оплачувані навчальні та творчі відпустки (для написання дисертації чи підручника, для участі у всеукраїнських і міжнародних спортивних змаганнях).
  • Стали донором крові? Відпочиньте наступного дня або додайте цей день до щорічної відпустки. Зарплата при цьому зберігається.
  • Ви можете взяти відпустку за власний рахунок у разі весілля, народження дитини, похорон, для догляду за хворими родичами.
  • Також передбачені додаткові відпустки для працівників з дітьми, учасників бойових дій та чорнобильців.

Деклараційна кампанія 2023: граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи

Кам'янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС У Хмельницькій області нагадує, що триває деклараційна кампанія 2023 року.

Нагадуємо, що граничними строками сплати податку на доходи фізичних осіб є:

- протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової деклараціїпро майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) –для фізичних осіб – підприємців та фізичних осіб, стосовно яких проведенодержавну реєстрацію припиненняпідприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування);

-до 1 серпня року, що настає за звітнимдля громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Довідково:якщо граничний строк сплати податкового зобов'язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов'язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України).

Платник податку – фізична особа, який зобов’язаний подати податкову декларацію, визначає свої податкові зобов’язання, які сплачує за кодами бюджетної класифікації:

«11010500»– «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001»– «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

До уваги! Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати податків відповідно до адміністративно-територіального устрою України оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці «Рахунки для сплати платежів» (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).

2ogoloshenya