Подарунок місту: двоє митців працюють над створенням скульптури у Кам'янці-Подільському (ФОТО)

Кам'янецькі скульптори Сергій Кляпетура та Роман Кліщ працюють над створенням мистецького подарунку місту. Йдеться про скульптуру із заліза.

Встановлять її біля стели з містами-героями, на вулиці Князів Коріатовичів.

Наразі митці працюють над завершенням скульптури, тому повністю витвір мистецтва зможуть показати згодом.

 скульптура біля стели

сергій кляпетура

на фото Сергій Кляпетура

Що відомо про скульпторів

Сергій Кляпетура – заслужений художник України, фаховий скульптор, стипендіат Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща “Gaude Polonia-2015”. Відомий своїми портретами у скульптурі.

Роман Кліщ – художник – "металіст", відомий своїми витворами мистецтва з металу. Створює футуристичні скульптури з різних видів металу.

Варто відмітити, що митці вже подарували місту одну з відомих не лише серед кам'янчан, а й серед гостей міста скульптуру – пам'ятник туристу. Скульптура виконана із заліза. Відкрили пам’ятник туристу у квітні 2013 року на День міста, напередодні початку туристичного сезону. Над створенням скульптури тоді теж працювали Роман Кліщ і Сергій Кляпетура.

памятник туристу

Крім того, митці створили чимало скульптур та пам'ятників по всій Хмельниччині. Зокрема, у Чемерівцях скульптори разом створили пам'ятник на честь борців за незалежність України. Скульптура, зібрана з безлічі маленьких шматочків, – це символ незламного та нескореного воїна.

Ще одну скульптуру, уже із дерева, минулого року Кам'янцю подарував Сергій Кляпетура – це скульптурна композиція "Закрите небо" встановлена у сквері Гунські криниці .

закрийте небо скульптура

2ogoloshenya