На Кам'янеччині чоловік організував незаконний видобуток піску на території "Подільських товтр"

Частину водобутого піску чоловік продав.

На Кам’янеччині слідчі оголосили підозру 30-річному місцевому жителю за незаконний видобуток та реалізацію корисних копалин.

Чоловік своїми незаконними діями завдав шкоди державі на загальну суму майже 318 тисяч гривень, інформують у поліції.

30-річний житель одного із сіл Кам’янеччини організував видобуток піску на території Національного природного заповідника «Подільські Товтри» в липні минулого року.

Загалом, за відсутності у нього відповідних документів, які дозволяють таку діяльність, підозрюваний видобув близько 291 куб. метру піску, після чого за допомогою спецтехніки та двох помічників вивіз його з метою продажу. Згодом він продав частину незаконно видобутого піску жителю с. Стара Ушиця.

Загальна сума збитків, завданих зловмисником державі, становить 317 780 гривень.

Наразі слідчі Кам’янець-Подільського районного управління поліції за процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури оголосили зловмиснику про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин місцевого значення у великому розмірі, вчиненому на території природно-заповідного фонду, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 240 Кримінального кодексу України та у набутті, володінні та розпорядженні майном, одержаного внаслідок вчинення суспільно протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України.

2ogoloshenya