З понеділка на Хмельниччині діятиме 6 черг погодинних відключень: за схемою «6 на 3»

На Хмельниччині всіх споживачів електроенергії поділено на 6 черг.

Таке рішення прийнято у відповідності до «Інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії» із змінами, що затверджені наказом Міненерго від 11.11.2022 року № 384, - повідомляє «Хмельницькобленерго».

Крім того, інструкція регламентує те, що на період дії воєнного стану та протягом 12 місяців після його припинення чи скасування, максимальна тривалість перерви в електропостачанні споживачів під час застосування ГПВ не може перевищувати шість годин.

Але з можливим відхиленням в сторону збільшення – не більше, ніж на одну годину, незалежно від температури зовнішнього повітря.

Відтак, відключення з понеділка, 30 січня, відбуватимуться із врахуванням цього розподілу та інструкції.

« Запровадження шести черг дасть змогу більш справедливо здійснювати відключення та трохи збільшити час розподілу електричної енергії – детальніше у Графіку погодинних відключень», - додають в обленерго.

відключення 6 черг

Зверніть увагу, наразі Графік погодинних відключень розрахований на схему «6 на 3», тобто відключення триватимуть 6 годин, після чого електрична енергія розподілятиметься 3 години.

Як пояснюють енергетики, причиною такої схеми є ворожі масовані атаки на енергетичні об’єкти. В об’єднаній енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електричної енергії.

Як тільки ситуація поліпшиться та на Хмельницьку область доведуть більший ліміт – Графік погодинних відключень буде змінено під схему «4 на 4» або ж «4 на 12» (друга цифра це кількість годин розподілу електричної енергії).

Свою адресу можете знайти за ПОСИЛАННЯМ , Кам'янець-Подільський РЕМ

" Можлива похибка при перемиканні черг в межах 20-40 хвилин. Технічно неможливо гарантувати відключення/включення рівно о зазначеній годині. Потрібно враховувати, що не всім обладнанням можна керувати дистанційно, досить часто оперативно-виїзним бригадам необхідно доїхати до енергооб’єкту та виконати оперативні перемикання з дотриманням вимог охорони праці". - додлаи в "Хмельницькобленерго".

2ogoloshenya