Норвезькі благодійники передали для військових з Кам’янця-Подільського автомобіль (ФОТО)

Від початку повномасштабного вторгнення рф українські захисники потребують чимало транспортних засобів, адже автомобіль — це один із основних засобів на фронті, який  підвищує ефективність виконання бойового завдання.

На війні це своєрідний витратний матеріал, вони виходять з ладу через потрапляння під обстріли і часто виникає нагальна потреба у своєчасній евакуації техніки, яка була пошкоджена в районах бойових дій.

Виходячи із даної потреби Норвезька благодійна організація «UkrainasFrihetsHjelp» завдяки співпраці із компанією «Viking Assistance Group» передала для військовослужбовців військової частини евакуаційний автомобіль Mercedes-Bens 1835 Actros.

Варто відмітити, що БО «UkrainasFrihetsHjelp» була заснована в перші дні війни кам’янчанкою  Мариною Боговіною разом з чоловіком Крістеном Торпом з Осло та їхнім другом Мікелем Дублаугом.  Благодійна огранізація стала міцною підтримкою України.

Колектив військової частини А2641 висловлює щиру подяку норвезькій благодійній організації «UkrainasFrihetsHjelp», Марині Боговіній, Крістену Торпу та норвезькому народові, усім тим, хто долучився до організації придбання і передачі даного автомобіля. 

Слід також зазначити, що «UkrainasFrihetsHjelp» за кошти організації придбала та передала ще 2 автомобіля Mitsubishi L-200  із оснащенням для інших військових частин Сил оборони.

автомобіль військові

Вже сьогодні ці транспортні засоби прямують в райони ведення бойових дій під Бахмутом та будуть допомагати нашим бійцям нищити агресора.

« Завдяки спільній роботі в спільній боротьбі Україна обов’язково здобуде Перемогу! А усі українці, волонтери, міжнародні друзі і партнери наближають Переможний мир разом з нами!» - у військовій частині подякували за переданий на передову транспорт.

2ogoloshenya