Про туризм, екологію та громадські ініціативи, які реалізуються  в інших регіонах України завдяки ідеям переселенців, впродовж трьох днів (29-31 січня) говоритимуть у Кам’янці-Подільському.

Представники громадської організації «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський»  запросили на триденне міні-стажування громадських активістів з Маріуполя, Чернівців та Слов’янська, які покинули окуповані території та розпочали фактично нове життя в інших містах.

29 січня під час зустрічі, що відбулася в конференц-залі готелю “7 днів” запрошені учасники поділилися досвідом впровадження цікавих проектів у сфері туризму та екології, розвитку зеленого туризму на сході нашої країни, залучення молоді до навчань у галузі бізнесу, тощо.

Подякувала учасникам за приїзд від імені міського голови директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. Впродовж двох наступних днів гості знайомитимуться з містом, візьмуть участь в тематичних зустрічах, які можуть стати стартом для обміну та спільного впровадження цікавих проектів. Про свою активну діяльність в Кам’янці-Подільському їм розкажуть і ті, хто переїхав до нашого міста з Криму та Сходу.

Джерело

2ogoloshenya