Повалені дерева, розбиті автівки, обірвані елекромережі: в неділю на Хмельниччині вирувала негода

18 вересня на Хмельниччині негода наробила чимало лиха. Сильний вітер валив дерев, обривав електромережі, злива підтоплювала домоволодіння. Рятувальники області здійснили більше десятка екстрених виїздів.

Як повідомляють рятувальники, найбільше дісталося Хмельницькому та Кам’янець-Подільському районам області. Внаслідок погіршених погодних умов було повалено дерева, які падали на проїжджу частину дороги, тротуари, обривали електролінії, а подекуди падали й на автомобілі та домоволодіння.

Підрозділи Служби порятунку працювали в Хмельницькій, Кам’янець-Подільській, Ярмолинецькій, Чемеровецькій, Старокостянтинівській, Летичівській, Віньковецькій та Війтовецькій громадах області.

У Кам'янці-Подільському сильний вітер обірвав дерево, яке впало на лінію електромережі.( ВІДЕО див. нижче)

На вул. Дмитра Саса (раніше Лермонтова) на автомобіль впало дерево. Нанесені значні матеріальні збитки. Рятувальна служба оперативно розчистила завал.

До робіт від ДСНС було залучено 56 рятувальників та 13 одиниць спецтехніки. Травмованих та загиблих немає. Бригади електриків вже працюють над відновленням електропостачання.

У разі повторного погіршення погодних умов, рятувальники готові до реагування на виклики, - запевнили в ДСНС.

2ogoloshenya