Під час брифінгу в ОВА розповіли в яких громадах області школи та дитсадки готові до навчання офлайн, а в яких ще не всі обладнали укриття.
Читайте також: Не всі навчальні заклади готові до відкриття 1 вересня: як навчатимуться школярі та дошкільнята на Хмельниччині
Сергій Гамалій додав що навчатися онлайн чи офлайн батьки зможуть вирішуватимуть самостійно.
Водночас директорка Департаменту освіти, науки, молоді і спорту ОВА Дарія Басюк наголосила, що також будуть створені графіки навчального процесу.
«На жаль, немає можливості стовідсотково забезпечити по місткості школи укриттями. Тому кожен навчальний заклад, за погодженням за педагогічної ради і батьківської громадськісті, розробляє графік навчального процесу. Я прошу з розумінням поставитися до того, що не всі будуть навчатися у першу зміну. У школах навчання буде розпочинатися і о 8-ій годині, і з 13-ої чи 14-ої години, і в вечірній час - це особливо стосується музичних, мистецьких, спортивних шкіл, - говорить Дарія Басюк. - Також діти частину часу будуть виходити на дистанційне навчання».
Крім того, за словами очільниці департаменту освіти, через проблеми, які передбачаються в опалювальному сезоні, будуть зміщувати тривалість канікул. Школам пропонуватимуть 6-денний робочий тиждень.
«Кожна територіальна громада буде приймати рішення індивідуально. Але це чітко визначається нашими обставинами воєнного часу і складнощами опалювального сезону», - пояснює вона.





