Новоушиччина: люди на колінах зустрічали двох загиблих на Донеччині Воїнів (ВІДЕО)

В останню путь провели двох загиблих на Донеччині Героїв з Новоушиччини.

1 серпня прощались з військовим з села Струга Новоушицької тергромади Романом Новіковим.

Роман Новіков закінчив місцеву школу. Вивчився на тракториста. Відслужив строкову службу в армії. Згодом повернувся у рідне село, працював у місцевому колгоспі. Потім поїхав на заробітки. 1 березня 2022 року Романа Новікова призвали до лав ЗСУ.

Загинув Воїн 24 липня в бою в Івано-Дар‘ївці на Донеччині. Захиснику було 40 років.

НОВІКОВ ПРОЩАННЯ

“Він прожив таке коротке, але свідоме життя справжнього чоловіка-патріота. Ми пишаємося нашим земляком, який любов до рідної країни, до свого народу, поставив вище власного життя. Щиро поділяємо горе з рідними. Низький уклін Вам, Маріє Владиславівно, щира подяка за сина-Героя. Щирі співчуття дружині, дітям, братам, рідним та близьким,” – так прощається Новоушицька громада зі своїм земляком.

новіков 2

 

ВІДЕО ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://www.facebook.com/100014334435313/videos/1439746889833354/ Так зустріли полеглого за вільне майбутнє України Романа Новікова.

Напередодні, 30 липня Струга вже оплакувала загиблого військового, Вадима Гуцола.

Йому було лише 33. Він народився у селі Щербівці. Закінчив Заміхівську школу І-ІІІ ступенів. Навчався у Новоушицькому технікумі.

Згодом хлопця призвали на строкову службу до Збройних Сил України. Після повернення з армії мешкав у Струзі. Воювати з руснею пішов, як і Роман, 1 березня 2022 року. Загинув Герой 20 липня під час бою у тому ж населеному пункті – Івано-Дар‘ївка Донецької області.

Жителі Новоушиччини на колінах зустріли авто з полеглим на Донеччині Вадимом Гуцолом

 

 

 

 

 

2ogoloshenya