Просив у поліцейських викликати евакуатор: у Кам'янці-Подільському затримали п'яного водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував норму в 14 разів

30 липня близько 23.00 в Кам'янці-Подільському патрульний екіпаж виявив автівку, яка в'їхала в дорожню огорожу.

Водій автомобіля звернувся до поліцейських з проханням викликати йому евакуатор, бо після удару об огорожу його автомобіль чомусь не поїхав.

Зважаючи на те, що водій виглядав нетверезим, поліцейські провели йому огляд на стан алкогольного сп'яніння за допомогою приладу Драгер. Як виявилось, вміст алкоголю в крові водія перевищив норму майже в 14 разів. І за кермо він сів напідпитку вже не вперше.

Поліцейські оформили на водія протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) і ч. 2 ст. 130 (повторне протягом року керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Після цього таки викликали евакуатор, але вже для того, щоб доставити автівку нетверезого водія на штрафний майданчик.

2ogoloshenya