Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

З метою розгляду звернення громадян щодо порушення вимог природоохоронного законодавства під час утримання диких тварин в місті Хмельницькому, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області проведено перевірку утримання диких тварин директором Громадського об’єднання «ЗОО Захист» Пальохіним С.О.

Під час обстеження державними інспекторами встановлено, що на території міста Хмельницького в виховних та естетичних цілях громадська організація «ЗОО Захист» утримує в вольєрах  Червонокнижні види тварин, а саме: ведмеді бурі в кількості двох особин, філіни – дві особини,  єнотовидний собака – дві особини,  єнот полоскун – дві особини,  лис звичайний – чотири особини, носуха – дві особини, льви африканські –  дві особини. Тварини утримуються за відсутності дозволу на використання об’єктів тваринного світу, що видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, чим порушено ст.ст. 17, 20 Закону України «Про тваринний світ», ст.7 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження. Окрім того, встановлено порушення Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або напіввільних умовах, затверджених наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 30.10.2009 № 429.

За виявлені правопорушення, на директора Громадського об’єднання «ЗОО Захист» Пальохіна С.О. Держекоінспекцією складено три протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1, ч.2, ч.3 ст.88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які будуть направлені до судових органів для вирішення питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності громадянина Пальохіна С.О. та вирішення питання щодо подальшої долі диких тварин.

Джерело

2ogoloshenya