До 8 років позбавлення волі засудили жителя Дунаєвеччини за спричинення тяжких тілесних ушкоджень, внаслідок яких помер 58-річний чоловік.
Нагадаємо, що подія трапилась 28 листопада минулого року в селі Смотрич, Кам’янець-Подільського району.
Як "Вечірній Кам’янець", повідомляв раніше, 28 листопада в смт. Смотрич по вулиці Енгельса, на подвір’ї одного з домогосподарств виявили тіло місцевого жителя із тілесними ушкодженнями.
Слідчі встановили, що на подвір’ї власного будинку 46-річний господар на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс руками та ногами численні удари по голові й тулубу своєму 58-річному знайомому односельчанину, спричинивши йому тяжкі тілесні ушкодження. Від отриманих травм потерпілий помер. Винуватця поліцейські затримали на місці події та відкрили кримінальне провадження.
Наразі Дунаєвецький районний суд Хмельницької області визнав 46-річного жителя смт. Смотрич винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у виді 8 років позбавлення волі.





