У Кам'янці-Подільському 15 листопада розпочався другий тур місцевих виборів міського голови. Усі 59 виборчих дільниць відкрились вчасно, о 8 годині ранку.
На деяких виборчих дільницях Кам’янця-Подільського немає достатньої кількості стаціонарних скриньок для голосування.
Про це повідомляє ОПОРА.
Так, на дільниці №681352 (середня дільниця) наявні 3 стаціонарні скриньки для голосування, на дільниці №680547 (середня) – 2 скриньки, на дільниці №681336 (середня) – 3 скриньки. Однак відповідно до законодавства на середніх виборчих дільницях має бути щонайменше 4 стаціонарні скриньки для голосування.
За словами спостерігача ОПОРИ, четверту скриньку на дільниці №681336 члени комісії вирішили не використовувати через пошкодження, тож заклеїли її скотчем, перевернули і відставили вбік.

фото: ОПОРА





