
За даними Хмельницької ОДА станом на 19:00 год. 11 вересня до Кам'янець-Подільської ЦРЛ госпіталізовано 46 осіб хворих на COVID-19.
Окрім цього в 14 осіб діагностували підозру на недугу.
За попередню добу було виявлено 18 нових випадків захворювання на короновірус в Кам'янці-Подільському та 3 нових випадки в районі.
Як повідомив вчора під час конкурсу в.о. головного лікаря ЦРЛ Віталій Шевчук з 46 хворих в 10 осіб середній та важкий стан захворювання. За його словами наразі в лікарні є велика проблема з реаніматологами, які працюють в інфекційному відділенні та забезпечують його роботу.
Наразі їх лише шість (реаніматологів – ред.), які обслуговують пацієнтів. Навантаження на них колосальне. Інших спеціалістів немає. Ми звернулися до міста, щоб допомогли кадрово, однак поки ніхто не виявив бажання допомогти. Поки ми справляємося, - відзначив Віталій Шевчук.
Також Віталій Шевчук користуючись нагодою звернувся до лікарів та запросив їх на роботу до ЦРЛ.
"Якщо хтось виявить бажання, ми з великою радістю візьмемо лікаря на роботу", - проінформував Шевчук.
Станом на ранок 12 вересня в Україні вже 151 тис. випадків COVID-19, за добу - 3 103.
Хочемо також звернутися до людей, які часто пишуть в коментарях про те, що цієї недуги взагалі не існує, а бо про те, що інформація стосовно епідемії COVID-19 в нашому міста та районі не достовірна. Наразі у Вас є можливість особисто пересвідчитись в цьому відвідавши інфекційне відділення ЦРЛ. Поряд із цим, наразі медзаклад потребує волонтерів, які б допомагали лікарями в їхній роботі. Проявіть свідомість та допоможіть!





