
Як повідомив Михайло Сімашкевич на своїй сторінці в Facebook за добу маємо нуль госпіталізованих дорослих через будь-які вірусні захворювання і шість дітей з пневмоніями. За його словами це, порівняно з іншими днями, - позитивний показник.
Поряд із цим мер відзначив наступне:
- 100 тестів на коронавірус уже отримали
- із середи замість чотирьох комунальних автобусів курсуватимуть два (графіки будуть трішки пізніше). До речі, вранці провели дезінфекцію цього транспорту, оскільки більшість пасажирів - пенсійного віку, які якраз входять до групи ризику
- перевірив місце обсервації (колишнє дерматологічне відділення міської лікарні)
- крім того, о 16.00 здійснимо санітарну обробку центрального ринку і ринку "Династія"
- служба електротаксі проявила бажання на дві години надавати своє авто для потреб волонтерів, які обслуговують одиноких, пенсіонерів, прикутих до ліжка кам'янчан. Зараз розробляємо графік відвідувань цієї категорії громадян
- зважаючи, що всі міста України закривають ЦНАПи, ми теж ущільнюємося (детальніше - згодом)
- обмежуємо прийом відвідувачів і клієнтів на період карантину у центрі соціального обслуговування "Турбота"
- шукаємо можливість віднайти в бюджеті кошти на додаткові виплати медичному персоналу, який щодня контактує з хворими в умовах ризику.
Нагадаємо, на протидію поширенню короновірусу міська влада Камянця-Подільського виділила 1 млн грн.





