Учора відбувся відкритий захист учасників конкурсу програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету.

Оцінювала виступи конкурсантів комісія, яку очолював заступник міського голови Вадим Савчук, а в складі - представники від міської влади та від громадянського суспільства, які працюють з молоддю.

Кам’янчани представили шість проєктів різних напрямків – просвітницькі програми, виховання дітей, семінари для молоді тощо.

Перемогу здобула профспілкова організація співробітників та студентів ПДАТУ з проєктом «Фактчекінг та медіаграмотність: практичні навички та професійні лайф-хаки». Для його втілення автори отримають 50 тис. грн. Повідомляє пресслужба міської ради.

2ogoloshenya