Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Автодорожники просять надавати перевагу у русі дорожній техніці, яка розчищає дороги від снігу

Автодорожники мають роботу, адже цілий день на Хмельниччині падав сніг.

За повідомленням служба автомобільних доріг (САД) у Хмельницькій області, на автодорогах загального користування здійснюється обробка дорожнього покриття протиожеледними сумішами.

«Задіяно 70 одиниць спецтехніки та 320 працівників. Протягом доби використано 1200 тонн піщано-соляної суміші. Роботи по забезпеченню належних умов проїзду тривають: дорожнє покриття очищається від снігу», - повідомили у відомстві.

Наразі, на території Хмельниччини й надалі сніжить, температура повітря - нище 0 градусів.

Служба автомобільних доріг нагадує водіям про неухильне дотримання правил дорожнього руху та просить надавати перевагу у русі дорожній техніці, яка розчищає дороги від снігу.

Поради від патрульної поліції області для водіїв

1.Керуючи автомобілем обирайте швидкість руху, яка дозволить вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки, маневруйте з обережністю та завчасно вмикайте сигнали повороту при зміні напрямку руху.

2.Будьте особливо уважними, наближаючись до регульованих перехресть та пішохідних переходів. Не всі пішоходи, особливо це стосується людей похилого віку, через снігопад можуть швидко перейти проїзджу частину. Тому пам’ятайте, що гальмівний шлях автомобіля на слизькій дорозі збільшується в рази, а екстрене гальмування може не дати бажаного ефекту.

3.Перед початком руху не забувайте увімкнути ближнє світло фар – таким чином Ви позначите себе на дорозі в умовах обмеженої видимості.

4.Не залишайте транспортні засоби на проїжджій частині, аби не заважати роботі снігоочисної техніки.

Якщо під час руху Ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, не будьте байдужими: викликайте на допомогу аварійні служби або зателефонуйте на службу 102.

Джерело

2ogoloshenya