Результат пошуку зображень за запитом "суд"

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

У листопаді минулого року за результатами спільних скоординованих дій правоохоронців викрито факт одержання заступником голови об’єднаної територіальної громади від мешканки Хмельницького району неправомірної вигоди за вплив на прийняття медико-соціальною експертною комісією рішення про призначення групи інвалідності.

Своє сприяння у прийнятті необхідного рішення посадовець «оцінила» у 1,5 тис. доларів США, які отримала частинами.

Під час одержання другої частини обумовленої суми неправомірної вигоди у сумі 1,2 тис. доларів США правопорушницю викрито «на гарячому», а кошти вилучено.

За результатами досудового розслідування, проведеного за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області, слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області зібрано достатню кількість доказів у вчиненні вказаною особою кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Сергій Наконечний, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до суду.

Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу в розмірі від 12 750 до 25 500 гривень або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

2ogoloshenya