Підприємець з Хмельниччини втратив понад 41 000 грн, замовляючи онлайн тюльпани для роздрібної торгівлі

Підприємець із Городка став жертвою інтернет-шахрайства під час спроби закупити квіти для роздрібної торгівлі.

Чоловік знайшов постачальника в мережі, узгодив деталі замовлення через месенджер і переказав понад 41 000 гривень на вказаний банківський рахунок. Однак обіцяних тюльпанів він так і не отримав, а «продавець» зник із поля зору.

За цим фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України («Шахрайство») та з’ясовують обставини інциденту.

Поліція вкотре наголошує на важливості дотримання правил безпеки під час покупок в інтернеті. Найкращий спосіб уникнути шахрайства — користуватися післяплатою та оплачувати товар лише після отримання й перевірки у відділенні пошти.

2ogoloshenya