На Хмельниччині нетверезий водій намагався втекти від патрульних

Днями на автодорозі Н-03 Житомир — Чернівці інспектори виявили автомобіль ВАЗ, водій якого порушив правила дорожнього руху, інформують у поліції.

Поліцейські подали водієві вимогу про зупинку за допомогою спеціальних звукових сигналів та проблискових маячків, але автомобіль лише стрімко набирав швидкість та виконував небезпечні маневри. Правоохоронці зупинили транспортний засіб.

Під час спілкування із водієм патрульні поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп'яніння водій відмовився у встановленому законом порядку.

На кермувальника поліцейські склали адміністративні матеріали:

♦️за ч. 1 ст. 130 (Відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції) КУпАП;

♦️за ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП;

♦️за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг) КУпАП.

2ogoloshenya