На Хмельниччині судитимуть посадовця селищної ради за одержання хабаря у сумі 8000 доларів США

За 8000 доларів чиновник мав посприяти на прийняття рішення про надання дозволу на розміщення кіоску з кавою та дитячого батуту.

Хмельницькою обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів Ярмолинецької селищної ради, якого обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі

За даними слідства, чиновник одержав від підприємця 7800 доларів США та 8000 гривень за позитивне вирішення питання про надання дозволу на розміщення кіоску з кавою та дитячого батуту у парку відпочинку в селищі Ярмолинці.

Після одержання неправомірної вигоди останній був викритий правоохоронцями.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в області та Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України.

2ogoloshenya