На Хмельниччині робоча група при ОВА виявила перші порушення у закупівлях

Відмінено 3 закупівлі оголошеною вартістю 1,8 млн. гривень. Розірвано 6 договорів на 2,6 млн. грн. Скасовано закупівлі продуктів харчування, деревообробного обладнання, генераторів.

В області продовжує працювати робоча група «Прозорість і Підзвітність» при Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Про перші результати моніторингу законності закупівель розповів перший заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

" Нагадаю, що ми запровадили постійний моніторинг за станом проведення закупівель в області. Вивчаються питання дотримання замовниками законодавства, а також доцільності та обґрунтованості витрачання бюджетних коштів", - сказав посадовець.

Наразі проаналізовано більше 35 закупівель. В ході взаємодії в рамках діяльності робочої групи, Управлінням Західного офісу Держадудитслужби в Хмельницькій області відмінено 3 оголошених закупівлі очікуваною вартістю 1,8 млн. грн в Хмельницькій та Антонінській громадах, а також розірвано 6 діючих договорів на загальну суму 2,6 млн. гривень в Шепетівській, Деражнянській, Славутській громадах.

Зокрема, через порушення законодавства скасовано закупівлі продуктів харчування, деревообробного та іншого обладнання, генераторних установок.

" Цього тижня на онлайн-нараді з начальниками РВА та головами територіальних громад області окремо проговорили питання формування місцевих бюджетів на 2024 рік, де наголосив, що при формуванні бюджету на наступний рік, пріоритетом фінансування має бути підтримка Сил безпеки та оборони, цивільний захист населення, а також медична та соціальна допомога. І кожна гривня має бути спрямована на важливі та пріоритетні цілі", - додав Тюрін.

Системна робота у межах робочої групи «Прозорість і підзвітність» буде проводитися і надалі.

2ogoloshenya