Після «дзвінка із банку» у 74-річної пенсіонерки з Хмельницького зникло з картки 62 тисячі гривень

За добу в Хмельницькому до поліції звернулись четверо громадянок, які стали жертвами шахрайських дій.

Троє жительок обласного центру були ошукані під час онлайн покупок, ще одна — потрапила у пастку «псевдобанкіра», інформують у поліції. Правоохоронці встановлюють усі обставини подій та вкотре закликають громадян під час шопінгу в інтернеті обирати післяплату.

Так, 55-річна жінка купавала побутову техніку в інтернеті, а 41-річна — одяг. Ще одна місцева жителька намагалася в мережі придбати взуття. Потерпілі перерахували загалом майже 8 тисяч гривень, однак жодна з них так і не отримала свого замовлення.

А от 74-річна пенсіонерка втратила куди більше коштів. Після «дзвінку із банку» у жінки з картки зникло 62 тисячі гривень. Шахрай під приводом захисту банківського рахунку від можливого незаконного зняття коштів випитав реквізити картки, після чого отримав доступ до заощаджень потерпілої.

Працівники поліції за усіма фактами проводять перевірку. Нагадують, що працівники банків не мають права запитувати персональні дані, ПІН-коди до платіжних карток або будь-яку іншу інформацію стосовно ваших рахунків.  

2ogoloshenya