На Хмельниччині очільниця відділення банку привласнила понад  5 млн грн допомоги рідних  загиблих захисників

На Хмельниччині повідомлено про підозру керуючій одного із відділень банку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення особою чужого майна, яке було їй ввірене та перебувало у її віданні, вчинене в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Як інформує Шепетівська окружна прокуратура, у 2022 – 2023 роках керуюча банківської установи, достовірно знаючи про отримання мешканцями Білогірської та Ямпільської територіальних громад грошової допомоги за загиблого військовослужбовця, пропонувала останнім банківські послуги з вигідного обміну гривневих коштів на іноземну валюту з подальшим їх розміщенням на депозитних рахунках банку, а отримавши кошти – привласнила їх.

У такий спосіб підозрюваній вдалось незаконно заволодіти грошовими коштами членів сімей загиблих захисників України на суму понад 5 мільйонів гривень.

16 вересня Шепетівським міськрайонним судом обрано підозрюваній запобіжний захід у виді тримання під вартою строком 2 місяці, з можливістю внесення застави в розмірі 5 млн гривень.

За вчинення вказаних злочинів підозрюваній загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

2ogoloshenya