На підтримку ЗСУ та до Дня газівника у "Хмельницькгазі" розгорнули 30-метровий державний прапор

Професійне свято, День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, колектив АТ "Хмельницькгаз" відзначив  під державним управлінням Групи Нафтогаз відповідно до рішення Уряду.

Адже енергетична безпека України та Хмельниччини зокрема – надважливе завдання, - кажуть у пресслужбі АТ "Хмельницькгаз".

Задля єдності та підтримки Захисників, з беззаперечною вірою у Перемогу та з нагоди професійного свята - колектив "Хмельницькгазу" розгорнув власноруч виготовлений 30-метровий прапор України!

"Кожному новому світанку та можливості самовіддано працювати ми завдячуємо Збройним Силам України, серед яких і 104 наших колеги- газівника з «Хмельницькгазу", - наголосив у вітальному слові голова правління АТ "Хмельницькгаз" Денис Віталійович Крячко. - Дякуємо та доземно вклоняємось кожному, чекаємо у рідні колективи"!

Серед гостей урочистостей були присутні заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Ткачук Сергій Петрович, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Гончарук Володимир Володимирович та заступник міського голови Хмельницького - Василь Пилипович Новачок.

Високопосадовці подякували колективу  за нелегку цілодобову працю, відданість газовій справі та системну підтримку ЗСУ. Водночас, кращі газівники "Хмельницькгазу" були відзначені Грамотами та Подяками, цінними подарунками.

Адже ще з 1956 року газорозподільна компанія забезпечує стабільне функціонування  18 тис.км газорозподільної системи Хмельниччини, сотень об’єктів та систем, газорегулюючого обладнання.

Українці мають єдину мрію та бажання на всіх: якнайшвидша Перемога України над росією та повернення до мирного життя! Розбудова держави, зростання економіки та європейський шлях розвитку. Тож кожен з співробітників  на своєму робочому місці, у всіх 18 структурних підрозділах "Хмельницькгазу" працює з повною віддачею, аби блакитне паливо без жодних перебоїв надходило до споживачів. А у день  професійного свята колектив "Хмельницькгазу" встановив своєрідний рекорд: розгорнув 30-метровий державний прапор на знак підтримки Збройних Сил України  та єдності з газівниками України, - додають у Хмельницькгазі.

2ogoloshenya