Зеленський провів перший урок по відеозв’язку для двох навчальних закладів Хмельниччини

Без класичної лінійки і перший урок — з президентом України. Так розпочався навчальний рік у ліцеї Державної прикордонної служби України та Хмельницькому обласному ліцеї.

Через відеозв'язок заняття для учнів провів — Володимир Зеленський, пише Суспільне.

На уроці Володимир Зеленський презентував освітній застосунок "Мрія". З ним учні матимуть доступ до навчальних матеріалів за інтересами, а батьки слідкуватимуть за безпекою дітей, коли ті не поряд.

Для проведення уроку на Хмельниччині обрали учнів тільки цих двох навчальних закладів, розповідає директорка департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації Дарія Басюк. Пояснює чому.

"Багато випускників на високі бали склали незалежне тестування Національний мультипредметний тест, багато переможців міжнародних і всеукраїнських наукових олімпіад. Також один з цих закладів гостинно прийняв у себе Сумський прикордонний ліцей.", — каже Дарія Басюк.

Директор ліцею Державної прикордонної служби України Валерій Хіміч каже, на такому уроці за участі президента учні побували вперше.

Також на занятті побували 300 ліцеїстів Хмельницького обласного ліцею.

"В нас, фактично, навчальний процес розпочнеться четвертого вересня, сьогоднішній урок президента, дистанційні уроки, під’єднання до ЗУМ, бо специфіка закладу така, що більша половина дітей навчається в сільській місцевості", — розповідає директор ліцею.

Урок з президентом транслювали й для учнів з інших областей України.

2ogoloshenya