“Пишаюся кожною хорошою справою”: Сергій Гамалій прокоментував своє звільнення

"Написав заяву за власним бажанням і залишаю посаду начальника Хмельницької обласної військової адміністрації", - Сергій Гамалій.

15 березня, Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Гамалія із посади голови Хмельницької облдержадміністрації. Невдовзі після оприлюднення указу експосадовець на своїй сторінці у Фейсбуці коротко прокоментував ситуацію.

Сергій Гамалій подякував Володимиру Зеленському за висловлену йому довіру і підтримку та запевнив що пишається кожною хорошою справою, втіленою в життя.

" Із першого дня, як я обійняв посаду голови обласної державної адміністрації, постійно керувався одним принципом – зробити все для розвитку нашого краю та України. Пишаюся кожною хорошою справою, втіленою в життя", - написав Гамалій.

Також ексочільник області висловив слова вдячності своїй команді, з якою працював протягом 2020 – 2023 років.

" Без вашої віри в мене та дружньої підтримки мені було б складно впоратися з усіма викликами, які виникали час від часу. Ви справжні професіонали, і я радий, що мав змогу працювати з вами пліч-о-пліч.

Дякую за плідну співпрацю головам громад, співробітникам ОВА, усім людям, яких зустрів за цей час. Високо ціную внесок у спільну справу кожного з вас!" – подякував своїм команді Гамалій.

Як запевнив Сергій Гамалій, у Хмельницькій обласній військовій адміністрації залишається команда фахівців, націлена працювати на користь держави, її людей та перемогу!

гамалій про звільнення

2ogoloshenya