Хмельниччина долучилась до запуску проєкту «Пункти Незламності»

Після низки поразок на фронті армія терористів хоче поцілити в нашу очевидну перевагу – згуртованість. Поцілити в тил, який є джерелом сили для наших військових.

Саме тому головна мішень терористів – об’єкти української енергетики. Саме тому вже зараз готуємося до різних сценаріїв, інформують в Офісі президента.

По всій країні розгортаютья Пункти Незламності (ПН) – це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії.

В таких Пунктах Незламності, не зважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей. В планах обладнати всі Пункти системами супутникового зв’язку Starlink.

Вже зараз підготовлено понад 4 000 Пунктів Незламності і їх ставатиме все більше.

За цим ПОСИЛАННЯМ є карта, де вказані пункти незламності на Хмельниччині.

Також готовий сайт із наявними ПН, де кожен може знайти найближчий для себе і має це вже зробити: nezlamnist.gov.ua

Бізнес, за цим же посиланням, зможе подати заявку для облаштування свого ПН. Також на інтерактивній мапі, окрім ПН, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. На сайті знайдете відповіді на всі актуальні питання, щодо функціонування ПН.

2ogoloshenya