Підтримував дії рф в «Однокласниках»: хмельничанина судили за колабораціонізм

Мешканець Шепетівки репостив та ставив «вподобайки» публікаціям в підтримку дій держави-агресора.

На Шепетівщині відбувся суд над місцевим жителем. Чоловіка судили за колабораціонізм, повідомляють в прокуратурі.

Зі своєї сторінки в соціальній мережі «Однокласники» чоловік упродовж травня-липня здійснював репости та ставив «вподобайки» публікаціям в підтримку дій держави-агресора.

Він публічно заперечував поширення державного суверенітету України, а також заперечував факт збройної агресії.

Вихваляв загарбників та бойовиків незаконних збройних формувань квазіреспублік «Л/ДНР», захоплювався «тувімскімі бойцамі», які чинили злочини на тимчасово окупованих територіях України.

Відтак, чоловіка визнали винним у вчиненні колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Шепетівчанин уклав з прокурором угоду про винуватість.

Вироком Шепетівського міськрайонного суду йому призначили покарання у вигляді 10 років позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Загалом, з початку повномасштабної агресії рф правоохоронці розслідують понад 35 кримінальних проваджень за фактами колабораційної діяльності в Хмельницькій області. Четверо зловмисників вже засуджено, ще десяти особам повідомлено про підозру.

Нагадаємо, 

2ogoloshenya