Хмельницька обласна лікарня передала військовій частині на передову автомобіль

Авто слугуватиме для перевезення озброєння та виконання бойових завдань.

Аби наші військові оперативно реагували під час виконання бойового завдання, колектив та керівництво Хмельницької обласної лікарні вкотре відгукнулися на прохання однієї з військових частин області щодо надання допомоги, повідомили у Хмельницькій ОВА.

Як розповів директор медичного закладу Яків Цуглевич, за короткий термін були зібрані необхідні кошти для придбання автомобіля Mercedes Sprinter, яке відразу перефарбували та віддали на технічний огляд.

Сьогодні авто було передано на користь військових потреб. Серед іншого військовим передали прилади нічного бачення, продукти харчування, дезинфікуючі засоби, медикаменти, засоби індивідуального захисту, воду та інше.

Командир підрозділу однієї з військових частин області зазначив, що дане авто слугуватиме для перевезення озброєння та виконання бойових завдань. За його словами, згодом додатково будуть обладнанні спеціалізовані місця для відповідних фахівців та під потреби військових, аби з нього було безпечно та комфортно працювати в районі виконання бойових завдань.

Висловлюємо слова щирої подяки керівництву та трудовому колективу Хмельницької обласної лікарні за надану допомогу для наших захисників. Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

2ogoloshenya