На Хмельниччині дещо зріс рівень захворювановсті на COVID-19

Впродовж останнього тижня в Хмельницькій області виявлено понад двісті інфікованих.

Представники Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб попереджують про можливу небезпеку нової хвилі коронавірусу. Наразі фіксується відносно незначне збільшення рівня захворюваності на Хмельниччині й в країні загалом. Тому медики рекомендують вакцинуватися від COVID-19, якщо вони цього досі не зробили.

Якщо у червні 2022 року у Хмельницькій області на COVID-19 захворіли 243 особи (в тому числі 19 дітей), то у липні таких хворих виявили уже 508 (67 із них – діти). У червні внаслідок ускладнень, спричинених хворобою, померли 6 осіб, а в липні – 2, повідомили в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Найбільше випадків COVID-19 у згадані місяці фіксували у місті Хмельницький: у червні захворіли 95 громадян (в тому числі 9 дітей), а в липні – 247 осіб (30 з них – діти).

Варто підкреслити, що якщо за 30-31 липня у Хмельницькій області було підтверджено 59 нових випадків COVID-19, то лише за 1 серпня зафіксували на 1 випадок менше.

Тож, аналітичні дані підтверджують, що на Хмельниччині почався ріст захворюваності на COVID-19, - додають в установі.

Щоб зупинити цей процес лікарі радять дотримуватись протиепідемічних заходів та робити щеплення! Вакцини проти COVID-19 в області вдосталь.

2ogoloshenya