Американська благодійна організація подарувала родині переселенців будинок на Хмельниччині

Багатодітна родина з Миколаївщини в травні втратила будинок. Внаслідок війни він повністю зруйнований. Люди втратили не лише дім, а й роботу та загалом звичне життя. П’ять місяців переселенці жили в одному із гуртожитків Хмельницького.

Тепер вони мають власне житло. Завдяки допомозі небайдужих американців будинок придбали та подарували багатодітній сім’ї переселенців з Миколаївщини. Крім домівки, родина отримала несподівані подарунки, які розчулили їх до сліз, йдеться у сюжеті Першого Подільського.

За словами волонтерів, до пошуків будинків, які планують передати родинам переселенців, підходять відповідально: щоб він був якомога ближче до міста, щоб була транспортна розв’язка тощо.

Кошти на купівлю таких будинків у США збирає благодійна організація August Mission. Їхня головна мета – допомогти родинам, які втратили все, повернути їм віру в щасливе майбутнє та подарувати шанс на мирне життя.

На купівлі будинку сюрпризи для родини переселенців не завершилися. Дві американські родини вирішили допомогти з найнеобхіднішим на новосілля та придбали побутову техніку та посуд.  Від побаченого господарі не стримали сліз.

Коли ми купували побутову техніку та кухонну атрибутику, ми думали про свої родини – що найнеобхідніше було б нашим дітям. Тому ми вклали сюди не просто гроші чи час, а й душу, –розповіла волонтерка August Mission Рейчал Вімен.

На цьому співпраця американських та місцевих волонтерів не завершується. Благодійники продовжать збір коштів на купівлю житла родинам, які дійсно цього потребують.

2ogoloshenya