Через борги за газ кам'янчан позбавлятимуть субсидій

Серед клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» налічується 115 тисяч отримувачів субсидій. З них 3415 жителів області можуть втратити грошову держдопомогу через прострочену понад три місяці заборгованість за спожите блакитне паливо.

Інформацію про несумлінних субсидіантів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» передав до органів соціального захисту населення в травні 2020 року.

«У разі несплати прострочених зобов’язань до кінця вересня, боржникам можуть не перепризначити субсидії на новий опалювальний сезон. Повідомлення про це органи соцзахисту розіслали відразу після одержання переліків боржників від виконавців комунальних послуг, – говорить начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Ніна Герщук. – Водночас, ми завжди намагаємося робити кроки назустріч соціально вразливим категоріям населення, тому надаємо можливість укласти договори про реструктуризацію заборгованості. Задля отримання субсидій подоляни повинні самостійно подати документи про погашення чи реструктуризацію боргів до органів соцзахисту».

Загалом прострочені зобов’язання клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» за спожите блакитне паливо наразі складають майже 342 млн грн. Проте під час карантину жодному жителю області не припинили газопостачання, а також не нарахували пеню за невчасну оплату. Найбільше боржників проживає у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Красилові.

Аби утриматися від зайвих візитів до місць великого скупчення людей у час пандемії COVID-19, розрахуватися за спожитий газ клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут» можуть дистанційно – за допомогою особистого кабінету на сайті 104.ua, мобільних додатків 104 Mobile для Android  та 104 Mobile Light для  iOS, а також чат-ботів 7104ua у Viber і Telegram.

 

Джерело

2ogoloshenya