Результат пошуку зображень за запитом "В університеті Грінченка будуть вивчати "Гру Престолів""

У Київському університеті імені Бориса Грінченка з наступного семестру з'явиться курс за вибором: "Гра престолів": міфи й ритуали".

"Хочу, щоб цей курс був корисним і цікавим не лише для філологів, а й студентів інших, навіть не гуманітарних, спеціальностей", – пояснює авторка курсу, доктор філологічних наук, доцент Юлія Вишницька, запис на курс в університеті має розпочатися в березні.

За словами Вишницької, ідея запровадження такого курсу виникла випадково.

"Декілька років тому побачила новину про Каліфорнійський університет, де запустили спецкурс на основі серіалу "Гра престолів". Я тоді подумала: "О, як круто!" Хоча серіал сама ще тоді не бачила. Згодом подивилася всі сезони й сказала собі: "Я теж зможу!" Захотілося, щоб студенти нашого університету Грінченка могли вивчати те, що цікаво їм і їхнім одноліткам, наприклад в Америці", – розповіла доктор філологічних наук.

Через деякий час, як розповідає Вишницька, прийшло усвідомлення, що цей курс має бути побудований на міфологічній основі.

"Відмінність мого курсу від Гарвардського і Каліфорнійського в тому, що матеріалом буде не лише серіал "Гра престолів", а й – і це першою чергою – цикл романів Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полум'я", а також інтермедіальні версії тексту: настільні й рольові ігри, живописні полотна, засновані на фентезі-романах Джорджа Мартіна", – зазначає викладачка.

Американський телесеріал "Гра престолів" у жанрі фентезі, створений за мотивами циклу романів "Пісня льоду й полум'я" письменника Джорджа Р. Р. Мартіна. Прем'єра серіалу відбулася у квітні 2011 року, вже вийшло 7 сезонів. Всього заплановані 8 сезонів. Прем'єра 8 сезону запланована на 2019 рік.

Джерело

2ogoloshenya