Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Результат пошуку зображень за запитом "антін мухарський"

Шоумен Антін Мухарський, який також носить псевдонім Орест Лютий, заявив, що він вимушено покидає Україну.

“Якщо ви читаєте ці рядки, це означає, що я вже перетнув державний кордон України і перебуваю в одній з країн Європи, де, найімовірніше, найближчим часом попрошу політичного притулку”, – пише шоумен на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, майже чотири роки в Оболонському суді розглядається його первісний позов про перегляд розміру аліментів та порядок побачень з дітьми.

“Я батько п’ятьох дітей від двох шлюбів. Софії та Іванки від першого шлюбу, і Андрія, Аріни і Івана від другого. І якщо з першою дружиною я не маю ніяких проблем в порядку спілкування, побачень і участі у вихованні та утриманні дітей, то у другому варіанті подібні проблеми існують “, – відзначає Мухарський.

Шоумен стверджує, його колишня дружина, актриса Сніжана Єгорова, в 2012 році заборонила бачитися з дітьми, а в 2013 році висунула матеріальні вимоги, які були вказані в шлюбному контракті. Мухарський додав, що з 2014 року його матеріальне становище змінилося, і він більше не здатний “тягнути” умови шлюбного контракту.

Також він звернув увагу на прийняття закону в Україні, який посилює відповідальність за несплату аліментів. При цьому Мухарський заявляє, що у нього немає ніяких боргів перед його дітьми.

“За ці три з половиною роки я оплатив їм понад 1 000 000 (один мільйон !!! гривень аліментів), в оплату цих фіктивних боргів з аукціонів продають моє майно”, – поскаржився шоумен.

Нагадаємо, раніше Мухарський вийшов на Майдан Незалежності і роздягнувся там догола. Таким чином, шоумен привернув увагу громадськості до схваленої Верховною Радою закону №7277, який надає необмежену владу державним виконавцям.

Джерело

2ogoloshenya