Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Рідні підозрюють, що Василь Винярський втратив пам'ять…

Понад півроку шукають 72-річного Василя Винярського з села Підзамочок Бучацького району на Тернопільщині. Вранці 2 серпня чоловік пішов з дому. Побув до вечора у друзів і пішов. Більше його ніхто не бачив.

"Я того ранку ще відпочивала, коли він пішов. Бачила, що попив лише молока. Одягнув чорний костюм. Телефон з собою не взяв, він його ніколи не любив носити. Я подумала, що пішов до рідної сестри Стефанії Ярославської. Вона живе в сусідньому селі Новоставці.

Коли під вечір не повернувся, подзвонила до Стефанії. Вона сказала, що Василь до неї не приходив. Я тоді забила тривогу. Шукала в селі. Дізналася, що він був у двох друзів. А в 9 вечора пішов від них додому. В поліцію заявила через три дні, раніше не можна. Шукали разом і односельчани. Ходили не лише на території нашого села, а й у навколишніх селах. Порозклеювали оголошення. В районній газеті кілька раз давали оголошення. Але марно.

Василь при собі не мав ніяких документів. Він помітно кульгає і на лівій руці немає фаланги вказівного пальця. Йому відірвало, коли був маленьким. Після війни знайшов якусь кулю. Ми з ним прожили 49 років. Виховали сина й дочку, маємо трьох внуків. Можливо, втратив пам'ять. Хоч такого раніше ніколи не було. Прошу людей, може хтось його десь бачив або щось відомо про місце перебування, повідомити нам або в поліцію", - розказала Cazeta.ua дружина Данута Феліксівна.

Контакти Данути Винярської – 0(97) 026 23 41, сина Ігоря – 0(96) 538 96 39 або 102.

Джерело

2ogoloshenya